Powtórki przed egzaminem

Ostania klasa szkoły średniej to solidne powtórki. Z tych najważniejszych przedmiotów, które obejmuje egzamin maturalny. Matematyka, polski i język obcy – na tym najwięcej swoją uwagę skupiają nauczyciele oraz maturzyści. Nauka musi przebiegać sprawnie, ponieważ nie tylko trzeba wszystko powtórzyć (a do nadrobienia jest przecież kilka lat), ale również opanować nowy materiał. Tak, ostatnia klasa szkoły średniej to nie żadne przelewki. Nauka angielskiego nie będzie łatwa. Będzie na pewno o wiele przyjemniejsza, jeżeli każdy przyszły maturzysta będzie miał dostęp do dobrych podręczników. Takie gwarantuje seria “New matura solutions intermediate“.

“New Matura Solutions Pre-Intermediate Class CDs”

Ogromną zaletą tego podręcznika jest jego forma papierowa oraz dołączone do niego płyty CD. Uczeń będzie mógł czytać, jak również wsłuchać się w nagrania, jakie umieszczone są na płycie. Cała treść została starannie opracowana według nowej podstawy programowej. Książka jest na bardzo wysokim poziomie, gdzie znaleźć można wiele zaawansowanych zagadnień. Jednak bez problemu każdy młody człowiek poradzi sobie z nauką. Wystarczy tylko systematycznie do niej zaglądać, dzięki czemu nauka nie będzie szła tak opornie. Całość została opracowana na poszczególne lekcje, które uwzględniają nowe zagadnienia i nowe słownictwo. Do tego autorzy nie zapomnieli o powtórkach, które ułatwiają opanowanie nowej wiedzy, którą można połączyć z tym co już każdy wie. Dzięki płycie uczeń będzie mógł samodzielnie, nawet bez pomocy nauczyciela, przeprowadzać ćwiczenia ze słuchu. Czy dobrze i poprawnie wszystko zostało zrozumiane? Czy odpowiedź została udzielona poprawnie? Egzamin maturalny z taką książką na pewno zakończy się dobrze.

“New Matura Solutions Pre-Intermediate iTools”

Można powiedzieć, że autorów tej książki jest wielu. Został on opracowany przez polskich nauczycieli ze szkół średnich, osoby odpowiedzialne za przebieg egzaminu, jak również uczniów, którzy pilotowali swoich nauczycieli i udzielali im odpowiednich wskazówek. Rady uczniów pomogły stworzyć podręcznik przyjazny, dobry, który zawiera materiały, które są zawsze uwzględniane na egzaminie. Nie będzie tutaj identycznych treści, ale uczeń będzie miał świadomość form z jakimi będzie musiał zmierzyć się na egzaminie pisemnym oraz ustnym. Do tego jest to książka, która umożliwia uczniom również samodzielną pracę, jeżeli będą chcieli w jeszcze lepszy sposób podejść do opanowania potrzebnej im wiedzy. Matura nie jest łatwym egzaminem, ale jeżeli ma się dobre i solidne podstawy nie musi nikomu jawić się w czarnych kolorach.

Business obraz autorstwa pressfoto - www.freepik.com